Rodzaje krat Wema

Kraty Wema, inaczej zwane kratami pomostowymi, mają bardzo szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w budownictwie. To właśnie od ich docelowego przeznaczenia zależy, z jakiego materiału oraz przy wykorzystaniu, jakich technologii zostaną wykonane. Na rynku istnieje wiele firm proponujących tego typu rozwiązania, ale nasza firma od zawsze oferuje wyroby najwyższej jakości dostosowane pod indywidualne potrzeby klienta. Jakie są rodzaje krat Wema i do czego najczęściej się je wykorzystuje?

Kraty pomostowe – wykorzystanie w przemyśle i budownictwie

Z uwagi na szerokie spektrum funkcjonalności, jakie posiadają kraty Wema, można je stosować w różnych dziedzinach – czy to w branżach przemysłowych, czy też nawet w warunkach domowych. Najczęstsze zastosowanie kraty tego typu znajdują w:

  • przemyśle (tworzy się z nich platformy czy podesty w fabrykach),
  • budownictwie (można z nich tworzyć elewacje),
  • rozrywce (wykorzystywane są do budowy scen),
  • w życiu codziennym (doskonały materiał do stworzenia podjazdu dla wózków w domowych warunkach).

To tylko kilka przykładów zastosowań, jakie mają kraty pomostowe. Wybierając kraty bezpośrednio od producenta, można zlecić nie tylko indywidualny projekt, ale także można liczyć na bardziej atrakcyjną cenę, która pozbawiona będzie opłaty pośrednika.

Jakie są rodzaje krat Wema?

W zależności od potrzeb można zamówić kraty ocynkowane ogniowo, czarne lub też kraty, które wykonane zostały ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Ten ostatni rodzaj krat jest szczególnie polecany do zastosowania w warunkach zewnętrznych, w których produkt musi spełniać najwyższe kryteria odporności z uwagi na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Inny podział krat występuje z uwagi na technologię użytą przy ich produkcji – takie kraty mogą być albo zgrzewane albo wyciskane. Kraty Wema każdego rodzaju produkowane są z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Produkty są wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu, co zostało potwierdzone przez specjalistyczne testy.

Gdzie można zamówić kraty Wema?

Kraty pomostowe można zamówić albo w naszym sklepie z kratami lub też bezpośrednio w firmie. To drugie rozwiązanie jest korzystniejsze dla osób poszukujących, produktów nietypowych z indywidualnymi wytycznymi. Każdy produkt posiada liczne atesty i certyfikaty, dzięki czemu można mieć pewność, że inwestuje się w produkty z najwyższej półki.

SPRZEDAŻ