O FIRMIE


Firma ANDPOL powstała w 2002 roku. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam zbudować znaczącą pozycję na rynku i zdobyć zaufanie wielu klientów

Szeroka oferta naszej Firmy gwarantuje kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstw produkcyjnych, hurtowni, sklepów oraz klientów indywidualnych.

Dostarczamy najwyższej jakości wyroby renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Atutem naszej firmy jest bardzo dobrze zaopatrzony magazyn, co oznacza, że zamówienia realizowane są w bardzo krótkim terminie. Działamy na terenie całego kraju. Towar dostarczamy własnym transportem lub firmą spedycyjną w ciągu 24h.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy doskonalimy nasze umiejętności i podnosimy kwalifikacje swoich pracowników tak aby w jak największym stopniu spełniać Państwa oczekiwania.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest pomocne przy rozpatrywaniu i zaspakajaniu potrzeb naszych Klientów. Wyrażamy przekonanie, iż współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Naszą dewizą jest:

Zadowolenie klienta

Jakość i terminowość realizacji zamówień

Wysoka jakość oferowanych wyrobów

Szybkość i sprawność działania

Naszą specjalizacją są produkty takie jak:

kraty pomostowe

blachy perforowane

stopnie schodowe

śruby

nakrętki

podkładki

powłoki preaplikowane – kleje do śrub

Na życzenie klientów dostarczamy towar z deklaracją zgodności oraz wymaganymi certyfikatami. Proponujemy Państwu dogodne warunki sprzedaży, przy współpracy ze stałymi klientami uzgadniamy indywidualne warunki dotyczące rabatów i terminów płatności.

SPRZEDAŻ
  biuro@andpolkonin.pl

SKLEP ONLINE